Vonné tyčinky Angelic - Hope, naděje

Shoyeido
SKLADEM
CENA 223,00 Kč
kus
Hope- naděje je jemná vůně kadidla se snoubí s dřevitými doteky, přináší nám stejně jako tento aromatický dar přírody duchovní sílu a naději.

Andělská série vonných tyčinek na začátku nového tisíciletí začali mistři v umění vytváření vůní pracovat na nové sérii, jež v sobě nese ty nejčistší a nejvyšší ideály lidstva, tak jako andělé rozezní naše srdce, pomohou nám i vůně těchto tyčinek rezonovat s ušlechtilými city jako je naděje, inspirace, láska a klid.

U tyčinek je přibalena i originální destička s otvorem na jejich pálení.

Balení obsahuje 30 ks tyčinek.

Firma Shoyeido byla založena r. 1705 v japonském Kyoto . Je to druhá nejstarší firma zabývající se produkcí vonných tyčinek a je považována za výrobce, jež přináší tu nejvyšší a nejvíce přirozenou kvalitu na světě. Míchání různých drahocenných vonných materiálů povýšilo mnoho generací mistrů na umění, jehož výsledkem jsou pozoruhodné, velmi jemné a propracované vůně, které dokáží potěšit doslova všechny naše smysly, jak trefně odkazuje Japonský výraz " mon - koh " neboli naslouchání vůním. Shoyeido nepoužívá žádné živočišné produkty, jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné