Mokait koule

SKLADEM
CENA 109,00 Kč
kus
Mokait dodává hluboký klid a rovnováhu v každé situaci, přináší touhu po nových experimentech a pomáhá čelit jejich důsledkům, ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou, zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, posiluje imunitu, léčí zranění, záněty horních cest dýchacích, uvolňuje suchý kašel, aktivuje játra, slezinu a čistí krev.


Mokait očistíme několik minut pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou, nejlépe společně s křišťálem. Můžeme je nabíjet na slunečním světle.

Masáž kuličkami z drahokamů můžete využít na celém těle. Masáže kuličkou působí povzbudivě a relaxačně zároveň podporují lepší tělesný pocit. Nebo jejich otáčením v dlaních se docílí masážního efektu a napínáním šlach se stimuluje lokální nervový systém, který podporuje tvorbu kloubového maziva, krevní oběh, aktivizuje pohyb lymfy, urychluje metabolismus tkání a vylučování zplodin z těla. Pohyb zápěstí a prstů uvádí do pohybu ramenní svaly a předloktí. Svaly působí na žíly jako pumpa, proudění krve k srdci se zrychlí a celý krevní oběh se zlepší. K tomu potřebujete 2 kusy.

Každá kamenná koule je originál, na fotografii je pouze názorná ukázka výrobku. Obdržíte pečlivě vybraný kus z naší nabídky.

Cena je za 1 kus o průměru 40 mm.

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné