Růženín koule

SKLADEM
CENA 109,00 Kč
kus
Růženín pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost, trpělivost, dává sílu k odpuštění, učí sebeúctě a sebelásce.
Dodává energii, používá se k léčbě ledvin, srdce, jater, plic, mužských pohlavních orgánů a má vliv na mužskou plodnost, doporučuje se při rekonvalescenci.

Příznivě působí při úzkostech a neurotických potížích, odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny.


Masáž kuličkami z drahokamů můžete využít na celém těle. Masáže kuličkou působí povzbudivě a relaxačně zároveň podporují lepší tělesný pocit. Nebo jejich otáčením v dlaních se docílí masážního efektu a napínáním šlach se stimuluje lokální nervový systém, který podporuje tvorbu kloubového maziva, krevní oběh, aktivizuje pohyb lymfy, urychluje metabolismus tkání a vylučování zplodin z těla. Pohyb zápěstí a prstů uvádí do pohybu ramenní svaly a předloktí. Svaly působí na žíly jako pumpa, proudění krve k srdci se zrychlí a celý krevní oběh se zlepší. K tomu potřebujete 2 kusy.

Každá kamenná koule je originál, na fotografii je pouze názorná ukázka výrobku. Obdržíte pečlivě vybraný kus z naší nabídky.


Cena je za 1 kus o průměru 40 mm.

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné