Zelený jíl tobolky-přočišťuje střeva, likviduje bakterie, detoxikuje

CENA 162,00 Kč
kus
Zelený jíl pomáhá při onemocnění žaludečně střevního traktu, detoxikuje, odkyseluje, posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci, harmonizuje vylučování a střevní floru.


Zelený jíl má absorbční, adsorbční, antioxidační, odkyselující a čistící vlastnosti. Zelený jíl chrání sliznici, pomáhá při onemocněních žaludečně střevního traktu, posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.Zelený jíl se dodává ve formě sypkého prášku nebo tobolek ze zeleného jílu.

Při překyselení organismu projevujícím se např. pálením žáhy, únavou, zadržováním vody, otoky, doporučujeme do terapie zařadit kromě Zeleného jílu ještě Zásaditou směs MINERALY, což je nápoj s obsahem zásaditých minerálních látek.

Zelený jíl ve formě tobolek je vhodný pro ty jedince, kteří nemůžou z jakýchkoliv důvodů používat zelený jíl ve formě prášku, který se předem namáčí ve vodě a po aktivaci se vypije jílová voda.

Použití :

Zelený jíl-tobolky : 3 x denně 2-3 tobolky 15 minut před jídlem

Doporučujeme: Do cestovního zavazadla zvláště do exotických krajin, si přibalte 1 - 2 balení zeleného jílu. Zelený jíl vám může pomoct při průjmu. V některých případech zelený jíl pomáhá podle informací našich zákazníků i při zácpě. Vzhledem k nezvyklé stravě vás může také pálit žáha, použijte v tom případě zelený jíl po jídle několikrát denně.
Balení 59 tobolek

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné