Cellulitis 500 ml

Herbamedicus
OBVYKLÁ CENA 599,00 Kč
UŠETŘÍTE 20,00 Kč
CENA 579,00 Kč
kus
Cellulitis je unikátní 4-stupňový přípravek ve formě gelu s vysokým obsahem bio-aktivních látek z výtažků 18 druhů bylin a rostlin. Aktivní látky způsobují místní prohřátí a prokrvení tkáně, čímž zvyšují látkovou výměnu a podporují odbourávání tukových buněk. Díky masáži dochází ke zvýšení elasticity, rozpouštění drobných jizviček a vyhlazování pokožky. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh.
Celulitida, tzv. pomerančová kůže na stehnech, hýždích a břichu nám denně připomíná náš životní styl.

Aplikace Cellulitisu společně s vyváženou kombinací bio-aktivních látek působí ve 4 stupních účinku:
- Prohřátí a prokrvení pokožky zvyšuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje látkovou výměnu v dané oblasti, a tím ji lépe vyživuje.
- Stimulace lymfatického systému usnadňuje odplavování toxinů, a tím postižené oblasti čistí od nežádoucích odpadních látek.
- Zrychlení a podpora energetického metabolismu v tukových buňkách zlepšuje odbourávání nežádoucího tuku.
- Rozpuštění drobných jizviček, způsobených zkolabovanými tukovými buňkami, které "vtahují" povrch pokožky a vytvářejí tak nerovný reliéf kůže, efekt zvaný též "pomerančová kůže".

Složení: skořice, červená řasa, coffea-arabica, tea-hydroiodide, guarana, jalovec, přeslička rolní, vilín virginský, břečťan popínavý, beta-glukan, černý rybíz, rozmarýn, tymián, vitamín E, karnitin, fenykl obecný, listnatec bodlinatý, kaštanový květ, šišák bajkalský

Jak používat: Cellulitis aplikujte 2-5x denně. Po nanesení na postižená místa (stehna, boky, hýždě, bříško a paže) intenzívně vmasírujte. Pro zvýšení účinnosti kúry postižené partie těla často hnětením masírujte a procvičujte. Zvyšte denní příjem tekutin (voda, minerálka).

Balení: 500 ml

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Zabraňte vniknutí přípravku Cellulitis do očí a na sliznice. Lehké podráždění a zarudnutí pokožky je projevem intenzivního prokrvení, což je pro výsledný efekt žádoucí. Přípravek Cellulitis nebyl testován na zvířatech.

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné