Kittlova mast Zentrichova apatyka-bolesti kloubů,svalů, šlach,artróza, revma,dna

Epam
CENA 232,00 Kč
kus
V severočeském bylinářském rodě Kittelů vznikla asi před 360 lety “zázračná mast”. Její složení se dostalo mezi lidi díky krádeži. Synovec svému strýci lékaři odcizil kouzelný plášť. V kapse našel cedulku, kterou rozluštil až žitavský kat. Tato mast léčila vše čehož příčinou byly jedy, které produkuje tělo. Nyní máte příležitost si po 360 letech vyzkoušet její účinky na vaše problémy.
Tajemný lékař a léčitel z Jizerských hor Doktor Eleazar Kittel se narodil počátkem 18. století v obci Šumburk (dnes Krásná). Pro své schopnosti uzdravovat byl známý v Čechách, na Moravě, ale také v Německu. Byl obdařen léčitelským talentem, díky kterému dovedl létat za svými pacienty na svém kouzelném plášti. Dokonale uměl využít léčivých sil, které se nacházejí v bylinách, ovládal širokou škálu léčebných a diagnostických metod. Praktikoval také složité chirurgické zákroky, např. oční operace. V obci Krásná vybudoval tajemné sídlo Burg-hrad, kde provozoval lékárnu a měl zařízeno několik pokojů pro pacienty. Ve své lékárně připravoval léky podle tajných receptur. Pomocí úkonů vycházejících z bílé magie zesiloval léčebné účinky připravovaných preparátů a ty potom velkolepě uzdravovaly pacienty. Masti, čaje, medicinální vína a balzámy patřily mezi základní a nejúčinnější léčiva z Kittlovy lékárny.

Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet „Zázračnou„ KITTLOVU mast, která je vyrobena podle Kittlova receptu včetně úkonů pocházejících z bílé magie. Od původního receptu se liší pouze v detailech. ,Známý český bylinář Jos. A. Zentrich našel ve starých spisech návod na výrobu této masti, provedl malou změnu ve složení a v názvu, neboť původně se tato mast nazývala Zámečnická. Na počest Mistra Kittla ji pojmenoval KITTLOVA MAST. Změny, které provedl, byly zjevně ku prospěchu účinků, protože tato mast se oficiálně vyrábí již více než 5 let a její výsledky jsou za tuto dobu pozoruhodné. Během této doby si Kittlovu mast vyzkoušely desetitisíce pacientů a můžeme konstatovat ze zachovalého záznamu o masti ,,Probatum est - jest vyzkoušeno, mast skutečně funguje a to v některých případech až zázračně. Počátkem roku 2000 Jos. A. Zentrich požádal firmu Epam, zda by se ujala výroby této masti a tak se také stalo. Firma EPAM je jejím jediným výrobcem. Mast se osvědčila při artrózách, artritidách, pohmožděninách, poranění svalů, kostí, kloubů, regeneruje kloubní chrupavku, v některých případech vyléčila lupénku. Při kožních problémech je mast vhodné kombinovat s Jaterním EPAMem 35. Epam KITLOVA MAST je právoplatnou ochrannou známkou.


Mast odstraňuje bolesti kloubů, páteře, svalů a šlach.Pomáhá při artróze, revmatismu,artriridě, lupénce a některých ekzémech .Po aplikaci na akné použijte tibetskou jílovou pleťovou masku oživující-s mumiem.

Složení

včelí vosk,síra,rostlinný olej,terpentýn lékopisné kvality
Balení 125 g

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné