Aloe Vera pleťové mléko-proti zánětům,otokům a zarudnutí,hojí spáleniny,opařeniny a oděrky

Topvet
CENA 120,00 Kč
kus
Pleťové mléko s vysokým obsahem aloe vera. Aktivní látky aloe působí protizánětlivě, proti otoku a zarudnutí. Aloe má výjimečné účinky na spáleniny, opařeniny, oděrky a spálení sluncem. Aloe patří mezi biogenní stimulátory. Léčivé vlastnosti aloe využívala v péči o pleť již Kleopatra. Je možné použít i na přecitlivělou pokožku. Velmi dobře tlumí projevy lupenky a různých forem ekzémů. Alantoin a směs bylin pleť regeneruje a čistí. Receptura obsahuje navíc mandlový olej, jojobový olej, konopný olej, avokádový olej, vitamín E a další aktivní látky. Mléko je určeno k dennímu použití.

Návod k použití: mléko je určeno k dennímu použití a pro každý typ pleti. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Nejprve si ověřte zda bude Vaše pokožka tento přípravek dobře snášet.

Originální balení: 200 ml.

Indikace byliny:
* hojivé a regenerační účinky na pokožku
* na spáleniny, záněty, oděrky a podobně
* na různé formy ekzémů
* bez omezení věkem
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. V případě, že je Vaše pokožka vůči přírodním produktům přecitlivělá, proveďte nejprve test kožní snášenlivosti na vnitřní straně zápěstí
Balení 200 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné