Chladící masážní gel - pozátěžový,svalová únava,pohmožděniny, masáže > varianta 250 ml

Topvet
CENA 110,00 Kč
kus
Chladící masážní gel – pozátěžový. Jednou z aktivních látek tohoto gelu je mentol. Zdrojem mentolu je máta peprná (30-50%). Mentol je využíván k léčbě svalové bolesti pro svoji značnou anestetickou účinnost. Další aktivní látkou je eukalyptová silice. Eukalyptus je rovněž účinný proti bolesti a navíc na pokožku působí chladivě.
Chladící gel je vhodný použít jako pozátěžový. Není vhodné jej použít k večerním masážím u starších lidí, protože sníží svalový tonus následující ráno.

Návod k použití: důkladně vmasírujte do oblastí, které chcete uvolnit a zbavit bolesti. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Přírodní aktivní látky mohou vyvolat alergickou reakci.

Originální balení: 250 ml.

Indikace byliny:
po zátěži
tlumí bolesti svalů
snadná a praktická aplikace
bez předpisu
Kontraindikace: Není vhodné jej používat večer u starších lidí, protože ráno snižuje tonus svalstva. Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.

Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Eucalyptus Globulus Oil, Menta Pipperita Oil, Menthol, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné