Epam 37 - kosmetický

CENA 199,00 Kč
kus
Používá se při různých onemocněních kůže a popáleninách. Při použití na popáleniny dochází ke zhojení kůže bez jizev. Přípravek je určen pro zánětlivá onemocnění kůže, na ekzémy, uhrovitou vyrážku, tuberkulózu kůže a proti vypadávání vlasů.

Použití
Zánětlivá onemocnění kůže. Při akutních zánětlivých procesech se doporučuje užívání ve spojení s modifikacemi 8 nebo 900. Ekzém. Uhrovitá vyrážka, lupy, tuberkulóza kůže. Při vypadávání vlasů. Způsob užívání: Vnitřně: Obvyklá dávka je 4x denně 5–10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4x denně 15 kapek. Vnitřně děti: Do pěti let věku 4x denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do patnácti let 4x denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Zevně: potřít indikované místo, nebo polévání a koupele (10–15 kapek do koupele).

Složení
EPAM 37 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM.Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází.Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 37 dále obsahuje léčivé rostliny zpracované v syrovém stavu.Jinan dvoulaločný, kopřiva, ženšen, pupeny borovice a břízy, lékořici, mátu, dobromysl, jitricel,jemný melassový líh,pitnou vodu, glycerol lékopisné kvality.

Velikost balení:
50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné