Epam 36 - srdeční

CENA 199,00 Kč
kus
Základním posláním této modifikace je obnova normální činnosti srdce, cév a také obnova cévní soustavy (převážně tepenné) všech orgánů. Napomáhá vyléčit srdce i po infarktu.

Použití
Ischemická nemoc. Kardiomyopatie. Poruchy vodivosti a srdečního rytmu. Akutní i chronická plicně-srdeční a cévní nedostatečnost. Onemocnění centrálních i periferních cév, krve a krvetvorných orgánů. Ateroskleróza, embolie, trombóza cév. Revmatismus v aktivní formě. Hypertenzní nemoc (vysoký krevní tlak). Pomáhá i při vrozených onemocněních srdce. Způsob užívání: Obvyklá dávka je 4 × denně 5–10 kapek, 2 × denně do převařené vychladlé vody a 2 × denně pod jazyk (střídat), v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4 × denně 15 kapek. Děti: Do pěti let věku 4 × denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do patnácti let 4 × denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Důležité upozornění: Při ostré a prudké bolesti v okolí srdce a levé ruky (např. po psychické nebo fyzické záteži), musíte vyhledat lékařskou pomoc a EPAM užívejte pouze jako doplněk k lékům k tomu účelu určeným! (nitroglycerin, valedol apod.)

Složení
EPAM 36 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM.Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází.Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 36 dále obsahuje léčivé rostliny, které jsou zpracovány v čerstvém stavu.Hloh,kozlík,ženšen,pitnou vodu,jemný melassový líh,glycerol lékopisné kvality.

Velikost balení:
50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné