Epam 35 - jaterní

CENA 199,00 Kč
kus
Na této modifikaci jsou „postaveny“ programy obnovy buněk nejen samotných jater, ale také prakticky všech orgánů břišní dutiny (žaludek, slinivka, střeva), ale i kostní dřeně a houbovité kosti. Tato modifikace je vhodná nejen u nemocí jater a žlučníku, ale i u pankreatitidy, gastritidy, u poruch svěračů žaludečně-střevního traktu a u žlučových kamenů.

Použití
Chronická onemocnění jater, cirhóza. Degenerace jater (amyloidní, tuková), vrozené cystózy. Žlučové kameny. Obnova funkce sleziny. Způsob užívání: Obvyklá dávka je 15 minut před jídlem 4x denně 5–10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4x denně 15 kapek. Děti: Do pěti let věku 4x denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do patnácti let 4x denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Kombinace EPAMU 35 s EPAMem 22: 15 minut před jídlem EPAM 22 do převařené vody, hodinu po jídle EPAM 35 do převařené vychladlé vody.

Složení
EPAM 35 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM.Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází.Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 35 dále obsahuje léčivé rostliny , které jsou zpracovány v syrovém stavu.Pupeny borovice,oman, mátu, ženšen, lékořici,pitnou vodu,jemný melassový líh, glycerol lékopisné kvality.

Velikost balení:
50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné