Epam 7 - dětský, univerzální neobsahuje propolis

CENA 199,00 Kč
kus
EPAM 7 – dětský (bez propolisu) vhodný i pro dospělé alergické na propolis. Jde o univerzální modifikaci (jako EPAM 20), ale navíc v sobě nese informaci normálního rozvoje osobnosti dítěte.

Použití
Pro děti: je zaměřen prakticky na celou patologii, která se projevuje u dětí do 7 let: od rýmy až po problémy s kostmi. Pro dospělé: je velmi dobrý prostředek preventivního léčení pro lidi různého věku. Je určen zejména pro lidi alergické na propolis. Použití pro dospělé: EPAM 7 je velmi dobrý prostředek preventivního léčení pro lidi různého věku. Může se užívat při libovolném onemocnění a je určen zejména pro lidi alergické na propolis. Dávkování pro děti: Do 5i let věku dítěte 1 kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od 5 do 15 let užívají 5 kapek. Způsob užívání dětmi: Daný počet kapek vmíchat do chladné převařené vody nebo do mateřského mléka. Preventivní užívání pro správný vývoj dítěte: 1 × denně po dobu 1 měsíce, potom 14 dní přestávka, opět měsíc podávat, atd. Při léčbě: podávat 1–3 × denně bez přestávek. Dávkování pro dospělé: Zdravým lidem na podporu zdraví 5–10 kapek 1–2 × denně pod jazyk.
Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 5–15 kapek pod jazyk 1–2 × denně, bez přestávek, nebo měsíc užívat, pak 2–4 týdny přestávka. Při chřipce, bronchitidě 10–20 kapek každé 2 hodiny pod jazyk. Způsob užívání dospělými: daný počet kapek dát pod jazyk, ponechat 2–3 minuty, poté polknout. Inhalace: 1 ml EPAMu 7 nalít do inhalátoru a vdechovat. Kapky do nosu: EPAM 7 zředěný vodou 1:1, 1:2, 1:4 kapat 2 – 4krát denně dvě kapky do nosu. Vatové kuličky smočené EPAMem 7 se používají při ušních onemocněních.
Obklady a obvazy EPAM 7: při popáleninách, zranění a poškození kůže u osob alergických na propolis, jinak aplikujte EPAM 20 nebo EPAM 8.

Složení
EPAM 7 obsahuje čerstvě zpracované pupeny borovice,heřmánek,mátu,mateřídoušku, lékořici, kopřivu, pitnou vodu, jemný melassový líh, glycerol lékárenské kvality.

Velikost balení:
50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné