Epam 22 - trávicí systém

SKLADEM
CENA 217,00 Kč
Objednat 1 kus
EPAM 22 má zesílené účinky při onemocnění trávícího traktu, včetně orgánů podílejících se na správné činnosti zažívání.

Použití
Žaludeční vředy, střevní potíže, záněty střev, žaludeční sliznice, jater a slinivky břišní, chronický průjem, zácpa.

Způsob užívání: při léčbě chronického onemocnění žaludku a trávícího traktu 20 kapek do 50 ml převařené vody. Ráno do horké vody ne více jak 50 °C , během dne 15 minut před každým jídlem do převařené vody, vychladlé na pokojovou teplotu.

Děti: Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti:od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Kombinace EPAMu 22 s EPAMem 35: 15 minut před jídlem EPAM 22 do převařené vody, hodinu po jídle EPAM 35 do převařené vychladlé vody.

Složení
EPAM 22 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM.Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází.Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů.
EPAM 22 dále obsahuje kvalitní mumio, eleuterokok, čerstvou echinaceu ( kořen a květ), kozlík,měsíček, pampelišku,pitnou vodu, jemný melassový líh, glycerol lékárenské kvality.

Velikost balení:
50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné