Epam 20 D - posilující,vyčerpání,psychická a fyzická námaha

CENA 199,00 Kč
kus
Popis výrobku

EPAM 20 D je rozšířená modifikace EPAMu 20, obsahující jehličnany. Upozornění: vzhledem k tomu, že je EPAM 20 D připraven z čerstvých jehličnanů, sbíraných pouze na jaře, je tato modifikace množstevně omezena.

Použití
Výrazně posiluje organismus po nemoci, vyčerpání, fyzické a psychické námaze. Aplikuje se při zápalu plic, bronchitidě, únavě a celkovém oslabení organismu. Daný počet kapek dát pod jazyk, ponechat 2–3 minuty, poté polknout. Zdravým lidem na podporu zdraví 5–10 kapek 1× denně pod jazyk.
Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 10–15 kapek pod jazyk 2× denně. Při chřipce, bronchitidě 20 kapek každou hodinu nebo každé 2 hodiny pod jazyk. Epam ve speji se používá při akutních bolestech v zadní části krku. Každou hodinu nebo každé 2 hodiny několikrát příslušný Epam nastříkáme do zadní části krku a necháme působit. Děti: Užívají stejně často jako dospělí, dle předchozího popisu, ale následující množství: Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí.
Inhalace: 1 ml EPAMu vložit do inhalátoru a vdechovat. Kapky do nosu: EPAM zředěný vodou 1:1, 1:2, 1:4 (děti 1:2, 1:4). Pokud někdo snese, lze použít i neředěný, to záleží na individuální citlivosti člověka.
Vatové kuličky: smočené EPAMem se používají při ušních onemocněních. Nekapat přímo do uší, protože smolný zbytek propolisu by se mohl usadit na ušním bubínku. Obklady a obvazy z EPAMu: při popáleninách, zranění a poškození kůže. Jako dezinfekce a pro lepší hojení ran: nalít přímo do rány, týká se pouze EPAMu 20 a 21.

Složení
EPAM 20 D obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM.Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází.Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 20 D dále obsahuje čestvé borovicové a jedlové pupeny ,jemný melassový líh, glycerol lékopisné kvality.


Velikost balení:
50 m

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné