Anti Alergin-snížení alergie

Hemann
CENA 392,00 Kč
kus
ANTI ALERGIN tablety - 90 tablet.
Jeho úkolem je zvýšení odolnosti proti civilizačním chorobám , zlepšovat imunitní systém , ničit viry a bakterie - účinný proti lymské borelióze , stimulovat T buňky - zvyšování činností makrofágů (význam při řízení imunity) , působit likvidaci nádorových buněk - posílení imunity , snižovat toxické účinky chemoterapie a radioterapie na zdravé tkáně , působit proti chřipkovým virům, snižovat nadměrné reakce při styku s prachem, pylem, peřím, některými potravinami a chemickými látkami

Doporučená denní dávka 3 x denně 1 tabletu

Podle řady výzkumů shii-take působí velmi příznivě na lidské zdraví a byly u něj zjištěny četné léčivé účinky.
V Japonsku je rozšířen názor, že pravidelné užívání této houby prodlužuje život. Obsahuje mj. pro lidský organismus všech osm nepostradatelných aminokyselin. Polysacharidy (lentinin) s látkami bilkovinné povahy (interferon a interkinin) mají význam v imunitním systému organismu. Zabraňují množení virů a podporují imunitní reakce těla. Výtažky z této houby snižují destrukční činností viru HIV na buňku za současné podpory imunity.
Lentinin stimuluje T buňky, které zvyšují účinnost makrofágů - buněk schopných pohlcovat cizorodé materiály mající významnou úlohu při řízení imunity. Se shii-take bylo velmi dobrých výsledků dosaženo při léčení zhoubných nádorů (sarkomů - rakoviny), užívá se také ke snížení toxických účinků chemoterapie a radioterapie na zdravé tkáně a celkové posílení imunity.

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné