Heřmánková mast-zklidňuje a hojí, revmatické bolesti, špatně hojící rány,spáleniny

Topvet
CENA 67,00 Kč
kus
Heřmánková mast - Chamomilla Recutita
Byla užívaná hojně již v dobách starověkého Egypta a Řecka. Květ je velmi bohatý na azuleny, bisabololy a polyfenoly. Zevně se používá na zmírnění svědivosti, dále při virových a plísňových onemocněních kůže. Zklidňuje podrážděné oči, a vhodný je také k ústní hygieně. Vnitřně je pak užíván při trávicích obtížích - křeče, nadýmaní, plynatost, zánět střev a dalších.
Heřmánek se tradičně používá pro své zklidňující a hojivé účinky. Mast se používá k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazenou, rozpraskanou kůži a při dalších kožních problémech.
Tato jednoletá bylina je považována za zcela bezpečnou, ovšem při vyšších dávkách se mohou ojediněle vyskytnout alergické reakce. Vzhledem k tomu, že vedlejším projevem působení azulenu je vysoušení pokožky, je proto vhodná kombinace s některým luxusnějším olejem (jojoba, mandle, avokádo).

Návod k použití: Aplikujte na kůži několikrát denně.
Složení: Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Chamomilla Recutita Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate
Použití:
hojí a regeneruje
zmírňuje svědivost
snadná a praktická aplikace
Obsah balení 50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné