Arniková mast -pohmožděniny, výrony, otoky a natržené svaly, ekzemy, křečové žíly

Topvet
CENA 67,00 Kč
kus
Arniková mast – Arnica Montana.
První dochovaná zmínka o jejím využití je ve 12.století. Jedná se tedy, s ohledem na její používání, o poměrně mladou bylinku.
Arnika horská je poměrně vzácná bylina. V přírodní medicíně je používaná k léčbě pohmožděnin, otoků, výronů, podlitin a natržených svalů. Velmi lehce proniká kůží a posiluje stěny poškozených vlásečnic. Mění tlak vně a uvnitř cév, čímž napomáhá vstřebávání otoků. Arnika se používá také k tlumení projevů akné. Tlumí produkci kožního mazu a tím pokožku vysušuje.
Obsahuje velké množství přírodního antibiotika echinakosidu, které má široký antimikrobiální účinek. Mast z arniky horské je vhodná jako kosmetikum na některé formy ekzémů.

S úspěchem je arniková mast používána jako podpůrný prostředek při léčbě bércových vředů. Používá se i na křečové žíly a otékající nohy

Návod k použití: aplikujte na postižené místo několikrát denně. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Je možné aplikovat v kombinaci s arnikovým olejem. U osob s bércovými vředy potírejte jen po okrajích rány. Mast nesmí být aplikována přímo do otevřených ran.


Použití:
na pohmožděniny, výrony, otoky a natržené svaly
na některé formy ekzémů
na křečové žíly a otékající nohy
na problematickou pleť
netoxický - šetrný pro děti
bez omezení věkem
snadná a praktická aplikace

Obsah balení 50 ml

*************************************************************************************************

 

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné