Čaje u bylinky
ÚVOD KATALOG AKCE SLEVY AKTUALITY OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKTY ODKAZY
HL. TEXT
VÝROBCE
ROZMĚR
VARIANTA
Čaje u bylinky www.cajeubylinky.cz
Adresa
Oldřichovice 24
Třinec
73961
ČR
87131285
nejsme plátci DPH
. .

Bylinky Hemann

. . .
Zvolte si

 

Platné NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin, zakazuje uvádět na obalech doplňků stravy jakákoliv tzv. "zdravotní tvrzení" kromě těch, která schválí přímo Evropská Komise nebo Evropský úřad pro bezpečnost potravin. „Zdravotním tvrzením“ se v Nařízení rozumí každé tvrzení, které uvádí, naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky.

Firma Hemann,s.r.o , vždy uváděla pravdivé informace na základě odbornosti s jakou byly výrobky vyvíjeny a vyrobeny , na základě výzkumů, kterými byly výrobky podrobeny , na základě spolupráce s odborníky v oboru , na základě odborných časopisů , odborných publikací , aj. Některé citace, které v minulosti byly dovoleny , především u léčivých bylin, se již nesmí používat. Firma Hemann má zájem na tom, aby jste dostali co nejvíce pravdivých informací o výrobcích a současně musí respektovat příslušný zákonný předpis. Na stránkách firmy Hemann bude docházet ke změně v popisech výrobků , nemění se jejich obsah ani koncentrace, ani kvalita ani účel, ke kterému byly vyvinuty a vyrobeny , vše zůstává v tomto směru stejné.

Více informací o léčivých účincích bylin , než můžeme vzhledem k legislativě EU napsat u příslušných výrobků , se dočtete v herbářích, odborné literatuře, lékopisech, učebnicích.
 
Zdroj stránky firmy Hemann s.r.o.
.
zaregistrujte se
LOGIN
HESLO
trvalé přihlášení
zapomněli jste heslo ?
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ
Nepodléháme EET, nepřijímáme hotovost. Stálí zákazníci možnost platby na fakturu se splatností.